Studnie wodomierzowe Gama Plastic


data aktualizacji: 03-01-2018, 11:53

Firma Gama Plastic specjalizuje się w produkcji urządzeń z polietylenu PE-HD przeznaczonych zarówno dla infrastruktury, jak i dla indywidualnego budownictwa mieszkaniowego. W ofercie firmy oprócz urządzeń do gospodarki ściekowej znajdziemy również systemy urządzeń do opasek drenarskich, systemy do gromadzenia i filtrowania wód deszczowych napowierzchniowe i podziemne z możliwością automatycznego sterowania, studnie przepompowe, wodomierzowe i inne urządzenia infrastruktury ogrodowej np. typu czerpnie powietrza.

 

studnie wodomierzowe SW-1000

studnie wodomierzowe SW-1000

 

Zbiorniki wodomierzowe mają pionowy kształt. Są mocno ożebrowane pierścieniami poziomymi oraz pionowymi. Wykonane są z polietylenu PEHD metodą rotomoldingu w piecach przy wysokiej temperaturze. Konstrukcje są wytrzymałe na naprężenia gruntu, szczelne i łatwe w montażu jak i eksploatacji. Studzienki powinny być lokalizowane poza pasami ruchu ciężkiego i być dostępne do odczytu wodomierzy.
 

  • SW-1000 jest stosowana do budowy głównych przyłączy wody w budownictwie jednorodzinnym mieszkaniowym. Wejście do studni jest po drabince aluminiowej lub w wersji standardowej po stopniach odlewanych monolitycznie w trakcie procesy produkcji.
     
  • SW-600 jest przenaczona do montażu na terenach ogródków działkowych ale może też być wykorzystywana do starych nieszczelnych studni w trakcie modernizacji lub do nowych systemów z elastycznym zestawem wyciąganym na powierzchnię linką do odczytu wodomierza. 

 

studnia wodomierzowa SW-600

studnia wodomierzowa SW-600

Kontakt w sprawie produktów:GAMA PLASTIC
tel. 509 684 774, 510 341 331
www: gama-plastic.pl
mail: gama.plastic@op.plZobacz więcej treści z działu: kanalizacja i odwodnienia
Zobacz więcej treści z działu: instalacje sanitarne

PARTNERZY

   logo VABO   Werit KAN Sp. z o.o.   Logo Prandelli Pipelife   Roth Polska Grupa ArmaturaSanSwiss Gamrat     logo Wira Invena    logo Wilo Intersoft    CED'OR     SFA Poland Sp. z o.o.  Akra Watermaticlogo Setma

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Grzejnik Fortuna
Grzejnik Fortuna
Grzejnik Everest
Grzejnik Everest
Grzejnik Elegant
Grzejnik Elegant
Grzejnik Aurora z lustrem
Grzejnik Aurora z lustrem

GORĄCE TEMATY

PORADNIK

NASZE SERWISY