Pierwszy na świecie system wentylacyjny z certyfikatem Eurovent


data aktualizacji: 12-01-2018, 07:46

Stalowe systemy wentylacyjne Lindab i Centrum Klima jako pierwsze na świecie otrzymały prestiżowy certyfikat potwierdzający ich zgodność z deklarowaną specyfikacją oraz spełnianie najwyższych norm jakości przyznawany przez najważniejszy ośrodek certyfikujący - Eurovent.

 

Pierwszy na świecie system wentylacyjny z certyfikatem Eurovent

 

Zespół Eurovent przeprowadził szczegółowe badania systemów wentylacyjcnych Lindab i Centrum Klima, podczas których testom poddane zostały wybrane losowo (z zachowaniem metodologii badawczej) reprezentatywne elementy systemów. Testy odbywały się zarówno w laboratorium, jak i w hali produkcyjnej. Miały one za zadnie sprawdzić  zgodność systemów z odpowiednimi normami w zakresie:

  • klasy szczelności,
  • limitów na pozytywne i negatywne ciśnienie,
  • tolerancji wymiarów.


Szczegółowej analizie poddano również wszystkie procesy wewnętrzne, od przyjęcia i kontroli jakości surowców, poprzez obrabianie materiałów, oprogramowanie maszyn, a także zgodność danych technicznych w dokumentacji udostępnianej naszym klientom.

 

Pierwszy na świecie system wentylacyjny z certyfikatem Eurovent

 

Certyfikat Eurovent to nie tylko prestiż - dokument ma wysoką wartość dla osób zaangażowanych w inwestycję.

  • Gwarancja wymiarów i szczelności pozwala projektantowi uwzględnić w projektach mniejsze tolerancje i zapewnić, że każdy element będzie idealnie pasował do założeń.
  • Potwierdzona zgodność z normami i standaryzacja ułatwia wiarygodne porównywanie różnych elementów i wzmacnia uczciwą konkurencję.
  • Zasada certyfikacji Eurovent obejmuje całą linię produktową (np. kompletny system Centrum Klima), więc każdy z elementów musi spełniać wymagania.
  • Certyfikowane przez Eurovent produkty przyczyniają się do ograniczenia zużycia energii. W przypadku systemu wentylacji dzieje się to głównie poprzez wysoką szczelność, która pozwala ograniczyć zużycie energii przez wentylatory.
  • Wiarygodne dane techniczne eliminują ryzyko inwestycyjne i ryzyko problemów na placu budowy.


Certyfikat Eurovent jest gwarancją dla wszystkich osób zaangażowanych w inwestycję budowlaną, a także potwierdzeniem, że systemy wentylacyjne Lindab będą pracowały zgodnie z europejskimi standardami i deklaracjami - czyli z najwyższą dostępną na rynku szczelnością, trwałością.

 

Pierwszy na świecie system wentylacyjny z certyfikatem Eurovent

 

Sprawdź wszystkie certyfikaty Lindab na: 
http://www.eurovent-certification.com/en/Quick_search.php?lg=en&rub=10&srub=&select_prog=DUCT&select_partic=&select_marque=&select_class=&tri_
chp=&debut_affiche=100&recup_search=ok&go_rech=3#search

Kontakt w sprawie produktów:Lindab Sp. z o.o.
tel. (22) 250 50 50
www: www.lindab.pl www.centrumklima.pl
mail: info@lindab.plZobacz więcej treści z działu: wieści z branży
Zobacz więcej treści z działu: aktualności

PARTNERZY

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Grzejnik Fortuna
Grzejnik Fortuna
Grzejnik Everest
Grzejnik Everest
Grzejnik Elegant
Grzejnik Elegant
Grzejnik Aurora z lustrem
Grzejnik Aurora z lustrem

GORĄCE TEMATY

PORADNIK

NASZE SERWISY