REKLAMA


Werit

Przycisk Sigma40 z odciągiem zanieczyszczonego powietrza DuoFresh


data aktualizacji: 09-09-2019, 10:38

Geberit DuoFresh to innowacyjne rozwiązanie sanitarne łączące w sobie wyrafinowany design z nowatorską technologią. Odciąg zanieczyszczonego powietrza wprost z toalety sprawia, że w łazience zawsze możemy cieszyć się ze świeżego powietrza.

 

Odciąg zanieczyszczonego powietrza - jak to działa

 

Przycisk Sigma40 stanowi komplet ze stelażem Geberit DuoFresh. Jest to specjalnie zaprojektowany system posiadające kanały do odciągu zanieczyszczonego powietrza. Przycisk spłukujący Sigma40 posiada włącznik na zewnętrznej obudowie, dzięki któremu uruchamia się system, który dzięki filtrowi węglowemu oczyszcza zanieczyszczone powietrze i bezwonne wdmuchuje z powrotem do łazienki. Sekretem jest ukryte za ścianą urządzenie pochłaniające zapachy.

 

Geberit DuoFresh:

  • nie maskuje nieprzyjemnych zapachów, jak odświeżacz powietrza,
  • nie rozprowadza go po całej łazience, jak system wentylacyjny,
  • ale usuwa go od razu u źródła

Stała i aktywna obserwacja potrzeb użytkowników łazienek stała się podstawą do zrodzenia koncepcji urządzenia pozwalającego dbać o świeżość powietrza w każdej sytuacji. Problem rozchodzących się zapachów pojawia się i w dużych i w małych łazienkach. Wymieniany jest w czołówce najbardziej uciążliwych zjawisk w czasie korzystania z przestrzeni sanitarnej w domu. Zjawisko nie jest nowe, jednak dotychczas stosowane rozwiązania nie wykazują wystarczającej skuteczności. Standardowe wyciągi zanieczyszczonego powietrza są umieszczane bezpośrednio za kratką kanału wentylacyjnego, dlatego nieprzyjemne zapachy mogą rozprzestrzeniać się w pomieszczeniu, a ich usunięcie trwa dość długo.

 

Przycisk Sigma 40 - unikalne wzornictwo


Skuteczność działania to nie jedyne plusy systemu DuoFresh. Elementem tego mechanizmu jest elegancki przycisk spłukujący, który dostępny jest w kilku odmianach kolorystycznych i materiałowych. Atrakcyjny przycisk Sigma40 kryjący wewnątrz elektronicznie sterowane urządzenie pochłaniające zapachy, filtr węglowy oraz pojemnik na kostki higieniczne do muszli WC może być wykonany ze szkła lub tworzywa. Dostępne są też kolory biały, czarny lub brązowy - umbra.
 

Zobacz więcej >> przyciski spłukujące Geberit

Przycisk spłukujący Sigma40 zaprojektowany przez znanego szwajcarskiego projektanta Christopha Behlinga łączy więc w sobie kilka funkcji (wentylacja, zintegrowany pojemnik na kostki higieniczne, spłukiwanie toalety), a jednocześnie zwraca uwagę minimalistyczną elegancką formą. Dzięki natynkowemu montażowi oraz specjalnej budowie przycisk Sigma40 sprawia wrażenie lewitującego przy ścianie. Takie rozwiązanie idealnie pasuje do wszystkich nowoczesnych łazienek - to główny powód, dla którego przycisk został wyróżniony nagrodą Design Plus.

 

Kolejnym atutem stosowania systemu DuoFresh jest brak konieczności wietrzenia mieszkania, co przekłada się na zysk ekologiczny, gdyż nie tracimy cennej energii wytworzonej do ogrzania powietrza w łazience. Skuteczne pozbycie się zapachów niweluje także potrzebę używania chemicznych aerozoli zapachowych.


 

Kontakt w sprawie produktów:Geberit Sp. z o.o.
tel. (22) 843 06 96
www: www.geberit.pl
mail: geberit.pl@geberit.comZobacz więcej treści z działu: armatura łazienkowa
Zobacz więcej treści z działu: instalacje sanitarne

REKLAMA


PARTNERZY

Geberit     KOLO   logo VABO   Werit Ferdom     Akra Pipelife   Roth Polska Grupa ArmaturaSanSwiss Gamrat        Nibco Invena     logo Wilo Intersoft     CED'OR    SFA Poland Sp. z o.o.   Setma Uponor

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Wielofunkcyjny licznik energii elektrycznej CANGU
Wielofunkcyjny licznik energii elektrycznej CANGU
Wielotaryfowy licznik EQUS
Wielotaryfowy licznik EQUS
Grzejnik Etna 2
Grzejnik Etna 2
JOMOTech Systemy odpływowe przyścienne EXCLUSIVE WALL
JOMOTech Systemy odpływowe przyścienne EXCLUSIVE WALL

GORĄCE TEMATY

PORADNIK

NASZE SERWISY