REKLAMA


Werit

Systemy spłukiwania WC - dolnopłuki Wisa


data aktualizacji: 03-07-2019, 08:41

System spłukiwania może być wizytówką toalety, ale wpływa też na komfort korzystania z niej. Dostępne obecnie na rynku rozwiązania cechuje oszczędna eksploatacja oraz nowoczesny wygląd. Tak jak to jest w przypadku modelu Wisa dostępnego w kilku wariantach.


Każda toaleta musi posiadać niezbędny mechanizm do spłukiwania i gromadzenia wody. Są to spłuczki, które składają się z zaworu napełniającego odpowiedzialnego za gromadzenie wody oraz zaworu spustowego, który odprowadza wodę, umożliwiając jej spływanie po całej powierzchni wewnętrznej muszli klozetowej. Ze względu na montaż wyróżnia się dwa zasadnicze modele - górnopłuki i dolnopłuki. Instaluje się je razem z dopasowaną miską sedesową, a ich montaż jest łatwy i dość szybki. Bez problemu można również wymienić mechanizm spłuczki. Dolnopłuki mocuje się za miską sedesową i w przeciwieństwie do górnopłuków dają możliwość zastosowanie przycisków stopniujących ilość zużywanej wody. Dolnopłuki Wisa z łatwością dostosujemy do każdych warunków montażowych.

 

  • dolnopłuki Wisa - wąski zbiornik (33,8 cm)

Zbiornik posiada fabryczną nastawę 6 l z możliwością regulacji do 7,5 litra. Wyłącznik wypływu, czyli funkcja STOP pozwala oszczędzać wodę. Zbiornik ma ochronę przed skraplaniem oraz cichy hydrauliczny zawór spłukujący. Zasilanie boczne 3/8” (prawe lub lewe) mosiężne.

  • Dolnopłuk narożny Wisa

Zbiornik o niskim zawieszeniu z dwiema opcjami spłukiwania: 6 i 9 litrów. Cichy hydrauliczny zawór spustowy.  Zasilanie boczne 3/8 ”(prawe lub lewe) oraz ochrona przed kondensacją.

Dolnopłuk narożny Wisa

  • Dolnopłuk Wisa o niskim zawieszeniu

Kolejny model przystosowany jest do miejsc, gdzie potrzebne jest niskie zawieszenie zbiornika. Fabrycznie nastawiony na 6 l z możliwością zwiększenia do 9 l. Sprawdzi się w trudnodostępnych miejscach - tylko 10,6 cm głębokości. Cichy hydrauliczny zawór spłukujący oraz ochrona przed skraplaniem w standardzie.

Dolnopłuk Wisa o niskim zawieszeniu
 

* Wszystkie modele posiadają 10 lat gwarancji.

Kontakt w sprawie produktów:P.P.U.H. Perfexim Ltd Sp. z o.o.
tel. 61 222 64 00
www: perfexim.pl
mail: biuro@perfexim.com.plZobacz więcej treści z działu: armatura łazienkowa
Zobacz więcej treści z działu: instalacje sanitarne

REKLAMA


PARTNERZY

Geberit     KOLO   logo VABO   Werit    Prandelli  Akra Pipelife   Roth Polska Grupa ArmaturaSanSwiss Gamrat        Nibco  Ferdom Invena    logo Wilo Intersoft    CED'OR    SFA Poland Sp. z o.o.logo Setma

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Klimatyzator ścienny LMTA Fuji Electric
Klimatyzator ścienny LMTA Fuji Electric
Centrala wentylacyjna SALDA
Centrala wentylacyjna SALDA
Centrale z wymiennikiem obrotowym pionowe RIRS
Centrale z wymiennikiem obrotowym pionowe RIRS
Centrale NeoVent KNP PERFECT
Centrale NeoVent KNP PERFECT

GORĄCE TEMATY

REKLAMA


PORADNIK

NASZE SERWISY