REKLAMA


Werit

Systemy spłukiwania WC - dolnopłuki Wisa


data aktualizacji: 02-12-2019, 09:01

System spłukiwania może być wizytówką toalety, ale wpływa też na komfort korzystania z niej. Dostępne obecnie na rynku rozwiązania cechuje oszczędna eksploatacja oraz nowoczesny wygląd. Tak jak to jest w przypadku modelu Wisa dostępnego w kilku wariantach.


Każda toaleta musi posiadać niezbędny mechanizm do spłukiwania i gromadzenia wody. Są to spłuczki, które składają się z zaworu napełniającego odpowiedzialnego za gromadzenie wody oraz zaworu spustowego, który odprowadza wodę, umożliwiając jej spływanie po całej powierzchni wewnętrznej muszli klozetowej. Ze względu na montaż wyróżnia się dwa zasadnicze modele - górnopłuki i dolnopłuki. Instaluje się je razem z dopasowaną miską sedesową, a ich montaż jest łatwy i dość szybki. Bez problemu można również wymienić mechanizm spłuczki. Dolnopłuki mocuje się za miską sedesową i w przeciwieństwie do górnopłuków dają możliwość zastosowanie przycisków stopniujących ilość zużywanej wody. Dolnopłuki Wisa z łatwością dostosujemy do każdych warunków montażowych.

 

  • dolnopłuki Wisa - wąski zbiornik (33,8 cm)

Zbiornik posiada fabryczną nastawę 6 l z możliwością regulacji do 7,5 litra. Wyłącznik wypływu, czyli funkcja STOP pozwala oszczędzać wodę. Zbiornik ma ochronę przed skraplaniem oraz cichy hydrauliczny zawór spłukujący. Zasilanie boczne 3/8” (prawe lub lewe) mosiężne.

  • Dolnopłuk narożny Wisa

Zbiornik o niskim zawieszeniu z dwiema opcjami spłukiwania: 6 i 9 litrów. Cichy hydrauliczny zawór spustowy.  Zasilanie boczne 3/8 ”(prawe lub lewe) oraz ochrona przed kondensacją.

Dolnopłuk narożny Wisa

  • Dolnopłuk Wisa o niskim zawieszeniu

Kolejny model przystosowany jest do miejsc, gdzie potrzebne jest niskie zawieszenie zbiornika. Fabrycznie nastawiony na 6 l z możliwością zwiększenia do 9 l. Sprawdzi się w trudnodostępnych miejscach - tylko 10,6 cm głębokości. Cichy hydrauliczny zawór spłukujący oraz ochrona przed skraplaniem w standardzie.

Dolnopłuk Wisa o niskim zawieszeniu
 

* Wszystkie modele posiadają 10 lat gwarancji.

Kontakt w sprawie produktów:P.P.U.H. Perfexim Ltd Sp. z o.o.
tel. 61 222 64 00
www: perfexim.pl
mail: biuro@perfexim.com.plZobacz więcej treści z działu: armatura łazienkowa
Zobacz więcej treści z działu: instalacje sanitarne

REKLAMA


PARTNERZY

Geberit     KOLO   logo VABO   Werit Ferdom     Akra Pipelife   Eko-Bio Grupa ArmaturaSanSwiss       Nibco Invena     logo Wilo Intersoft     CED'OR    SFA Poland Sp. z o.o.   Setma UponorRoth Polska

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Bezfiltrowy odkurzacz centralny V MAX
Bezfiltrowy odkurzacz centralny V MAX
Odkurzacz centralny wodny AQUA IZZY 400
Odkurzacz centralny wodny AQUA IZZY 400
Odkurzacz wodny AQUA MATIC 550
Odkurzacz wodny AQUA MATIC 550
Odkurzacz centralny Aspilusa IZZY 50
Odkurzacz centralny Aspilusa IZZY 50

GORĄCE TEMATY

PORADNIK

NASZE SERWISY