REKLAMA


Werit

Geberit DuoFresh usuwanie zapachów jest trwalsze niż przy użyciu odświeżaczy powietrza


data aktualizacji: 09-08-2019, 10:48

Co zrobić gdy odświeżacz powietrza nie spełnia do końca naszych wymogów, najlepiej byłoby gdyby brzydki zapach był odrazy usuwany i neutralizowany. Z nowym systemem Geberit DuoFresh jest to możliwe.  Oprócz pozbywania się nieprzyjemnych zapachów pełni kilka dodatkowych funkcji. Dzięki swojej uniwersalności pasuje prawie do wszystkich spłuczek Geberit Sigma, co daje możliwość wyboru różnorodnej opcji przycisku spłukującego. Dodatkowo moduł ten można zainstalować w większości podtynkowych spłuczek marki Geberit, nie starszych niż 9 lat, pod warunkiem posiadania połączenia sieciowego.
 

Geberit DuoFresh

fot. Moduł Geberit DuoFresh umożliwia montaż odciągu nieprzyjemnych zapachów w łazience, można go zamontować z każdą spłuczką podtynkową z rodziny Geberit Sigma.

 

Moduł Geberit DuoFresh wyciąga powietrze bezpośrednio z ceramicznej miski ustępowej przez tę samą rurę, przez którą woda spływa do miski. Jest on dzięki temu niezwykle skuteczny, ponieważ zapobiega rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów w całej łazience i sprawia, że stosowanie odświeżaczy powietrza, zapałek, otwieranie okien itp. staje się zupełnie niepotrzebne. Dzięki czujnikowi zbliżeniowemu odciąg nieprzyjemnych zapachów zawsze włącza się automatycznie, gdy tylko ktoś usiądzie na miskę ustępową. Odciąg do usuwania nieprzyjemnych zapachów jest zatem doskonałym rozwiązaniem do zastosowania w toalecie dla gości.

 

Geberit

fot. Moduł DuoFresh tworzą: przycisk Sigma, filtr ceramiczny  oraz pojemnik na kostki higieniczne oraz oświetlenie orientacyjne.


Układy elektroniczne modułu, w tym również wentylator i filtr, są montowane przez fachowca za przyciskiem spłukującym. Dzięki specjalnemu mechanizmowi płytkę przycisku spłukującego można przesunąć na bok jednym ruchem dłoni, zapewniając łatwy dostęp do pojemnika na kostki higieniczne, a także do ceramicznego filtra o strukturze plastra miodu, który należy okresowo wymieniać.

Geberit Filtr Duo FreshGeberit Filtr Duo FreshGeberit Filtr Duo Fresh

fot. Przycisk należy przesunąć w bok, aby dostać się do modułu. Jednym ruchem można wyjąć filtr ceramiczny, który ma strukturę plastra miodu. Moduł posiada również pojemnik na kostki higieniczne, dzięki niemu spłukiwana woda barwi się na niebiesko i wydziela przyjemny, świeży zapach.


Moduł Geberit DuoFresh zapewnia dodatkowy komfort dzięki ledowemu oświetleniu orientacyjnemu. Znajduje się ono za płytką przycisku spłukującego i emituje do pomieszczenia dyskretne światło – idealne podczas nocnej wizyty w toalecie. Oświetlenie orientacyjne jest wraz z wentylatorem wyciągowym włączane i wyłączane przez czujnik zbliżeniowy.

Geberit DuoFresh modułGeberit DuoFresh moduł

fot. Oprócz kilku wyjątków wszystkie przyciski Sigma można łączyć z modułem DuoFresh, który posiada dyskretne podświetlenie  orientacyjne, wskazujące drogę w przypadku korzystania toalety w porze nocnej.


Osoby chcące zmodernizować istniejącą toaletę i wyposażyć ją w nowy moduł Geberit DuoFresh, powinny skontaktować się z hydraulikiem, który udzieli niezbędnych wyjaśnień technicznych.


„Oczywiście najłatwiej jest dołączyć moduł Geberit DuoFresh podczas montażu instalacji kanalizacyjnej w trakcie budowy lub remontu łazienki" - mówi Małgorzata Rycaj-Dąbrowska, product manager odpowiedzialny za systemy instalacyjne w Geberit.” Jednak, z wielu powodów, często nie robi się tego, mimo że użytkownicy posiadający nową a zarazem nowoczesną łazienkę z pewnością doceniają zalety komfortu korzystania z niej, oddychając bezwonnym, świeżym powietrzem."

Kontakt w sprawie produktów:Geberit Sp. z o.o.
tel. (22) 843 06 96
www: www.geberit.pl
mail: geberit.pl@geberit.comZobacz więcej treści z działu: armatura łazienkowa
Zobacz więcej treści z działu: instalacje sanitarne

REKLAMA


PARTNERZY

Geberit     KOLO   logo VABO   Werit Ferdom     Akra Pipelife   Roth Polska Grupa ArmaturaSanSwiss Gamrat        Nibco Invena     logo Wilo Intersoft     CED'OR    SFA Poland Sp. z o.o.   Setma Uponor

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Rekuperator wewnątrzścienny KELLER HRU-WALL
Rekuperator wewnątrzścienny KELLER HRU-WALL
Regulator obrotów do rekuperatora w ścianie KELLER HRU-WALL-CONTR I
Regulator obrotów do rekuperatora w ścianie KELLER HRU-WALL-CONTR I
Nagrzewnica elektryczna KELLER do HRU-PremAIR-HIDE-160
Nagrzewnica elektryczna KELLER do HRU-PremAIR-HIDE-160
Filtr plisowany G4 wymiary 223x423x23
Filtr plisowany G4 wymiary 223x423x23

GORĄCE TEMATY

PORADNIK

NASZE SERWISY