BIM DLA POLSKICH ARCHITEKTÓW


data aktualizacji: 28-10-2019, 11:08

Aby wyjść naprzeciw potrzebom środowiska Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej oraz ArCADiasoft Chudzik sp. j. stworzyły program „BIM DLA POLSKICH ARCHITEKTÓW”. Celem przedsięwzięcia jest rozpowszechnienie BIM-u wśród architektów poprzez udostępnienie narzędzi projektowych oraz szkoleń.

BIM DLA POLSKICH ARCHITEKTÓWPo wypełnieniu formularz zgłoszeniowego architekt może otrzymać pakiet licencji na ArCADia BIM PL, ArCADia-ARCHITEKTURA PL, ArCADia-IFC RVT PL bez żadnych wstępnych opłat.

 

Dzięki temu zrzeszeni w Izbie mogą używać tego specjalistycznego oprogramowania komercyjnie bez żadnego ryzyka finansowego. W zamian wnoszą niewielkie zryczałtowane opłaty – tylko za zrealizowane i „sprzedane” projekty.

Zintegrowany model budynku nie byłby kompletny bez elementów branżowych. Z tego względu oprócz dostępu do oprogramowania dla architektów IARP przewidziano go także dla współpracujących z nimi branżystów.

BIM DLA POLSKICH ARCHITEKTÓW

Program „BIM DLA POLSKICH ARCHITEKTÓW” trwa od 1 sierpnia 2019 do 30 czerwca 2022 roku.W ramach programu Architekt ma prawo do:

 

  • jednej licencji na pakiet: ArCADia BIM PL + ArCADia-ARCHITEKTURA PL + ArCADia-IFC RVT PL. Będzie ona udzielona na okres nie dłuższy niż rok (z zastrzeżeniem, że możliwe jest jej odnowienie na okres kolejnego roku, nie dłużej jednak niż do 30 czerwca 2022 roku);
  • wystąpienia o maksymalnie trzy licencje ArCADia BIM PL dla dowolnego podmiotu, z którymi architekt będzie współpracował przy tworzeniu projektu.

BIM DLA POLSKICH ARCHITEKTÓW

Mamy nadzieję, że wypracowana przez Izbę Architektów RP i ArCADiasoft Chudzik sp. j. oferta dla członków IARP pozwoli im na wdrożenie niewielkim kosztem technologii BIM w codziennej praktyce we współpracy z projektantami branżowymi. Dzięki programowi IARP i ArCADiasoft mają szansę przyczynić się do polepszenia jakości projektów i przystosowania oferty swoich projektantów do tego, co w wielu krajach jest już standardem.


Więcej informacji na https://www.intersoft.pl/BIMDLAPOLSKICHARCHITEKTOW/

Kontakt w sprawie produktów:INTERsoft sp. z o.o.
tel. +48 42 6891111
www: www.intersoft.pl
mail: intersoft@intersoft.plZobacz więcej treści z działu: oprogramowanie
Zobacz więcej treści z działu: porady

PARTNERZY

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Rekuperator wewnątrzścienny KELLER HRU-WALL
Rekuperator wewnątrzścienny KELLER HRU-WALL
Regulator obrotów do rekuperatora w ścianie KELLER HRU-WALL-CONTR I
Regulator obrotów do rekuperatora w ścianie KELLER HRU-WALL-CONTR I
Nagrzewnica elektryczna KELLER do HRU-PremAIR-HIDE-160
Nagrzewnica elektryczna KELLER do HRU-PremAIR-HIDE-160
Filtr plisowany G4 wymiary 223x423x23
Filtr plisowany G4 wymiary 223x423x23

GORĄCE TEMATY

PORADNIK

NASZE SERWISY