REKLAMA
REKLAMA


Imi Patron

Automatyka ogrzewania podłogowego


data aktualizacji: 09-10-2019, 12:05

Jednym  z najbardziej efektywnych systemów ogrzewania jest tzw. ogrzewanie podłogowe. Większy komfort cieplny, oszczędność energii, łatwość w obłudze oraz względy estetyczne, to tylko niektóre z wielu zalet ogrzewania płaszczyznowego. Aby jednak móc w pełni korzystać z funkcjonalności systemu grzewczego należy zadbać o odpowiednią regulację jego pracy.

Nowoczesne sterowniki do ogrzewania podłogowego pozwalają kontrolować temperaturę w każdym pomieszczeniu z osobna. Dzięki systemowi sterowania ogrzewaniem możliwe jest utrzymanie prawidłowej temperatury tj. 24°C - w łazienkach i 20°C w pozostałych pomieszczeniach. Sterowniki do podłogowego systemu grzewczego firmy Euroster posiadają szereg udogodnień takich jak funkcja nauka, tryb pracy urlop czy party, które mają znaczący wpływ na funkcjonalność systemu. Atutem sterowników do ogrzewania podłogowego jest możliwość ustawienia czasu pracy. Dzięki temu można włączyć ogrzewanie jeszcze przed powrotem do domu, tak, aby po powrocie cieszyć się przyjemnym ciepłem.

 

Ogrzewanie podłogowe wodne

 

Sterownik T6RX do ogrzewania podłogowego Moduł T6RX służy do bezprzewodowego sterowania siłownikami elektrotermicznymi normalnie otwartymi (NO) lub normalnie zamkniętymi (NZ) o regulacji dwupołożeniowej, zamontowanymi na rozdzielaczu podłogowym. Moduł ten za pomocą regulatorów temperatury utrzymuje niezależne temperatury w poszczególnych pomieszczeniach.
Sterownik do ogrzewania podłogowego T6 Euroster T6 steruje siłownikami zamontowanymi na rozdzielaczu podłogowym oraz posiada możliwość wyłączenia kotła i pompy obiegowej, jeśli wszystkie obwody grzewcze są wyłączone. Współpracuje z przewodowymi regulatorami pokojowymi EUROSTER oraz siłownikami elektrotermicznymi normalnie zamkniętymi (NC) na napięcie 230 V.
Sterownik do ogrzewania podłogowego T1NC Siłownik T1NC przeznaczony jest do montażu na zaworach z trzpieniem. Umożliwia kontrolowanie temperatury w ogrzewaniu podłogowym, w pomieszczeniach. Współpracuje ze wszystkimi regulatorami pokojowymi Euroster. Urządzenie posiada IP54, II klasa ochronności, a maksymalna wilgotność wynosi 80%, bez kondensacji pary.

 

Ogrzewanie podłogowe elektryczne

 

Regulator temperatury do ogrzewania elektrycznego q7 euroster

Regulator temperatury Q7 do wszelkich urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych, z funkcją uczenia się. Funkcja NAUKA - adaptacja do parametrów cieplnych pomieszczenia, programowanie do 9 przedziałów czasowych, tryby pracy: party, urlop, wietrzenie, stała, EKO, blokada ustawień kodem PIN.

Regulator temperatury do ogrzewania elektrycznego q1 Regulator temperatury Q1 do wszelkich urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. Zapamiętuje dwie temperatury na dobę. Regulator pracuje w jednym z trzech trybów: tryb regulacji temperatury pomieszczenia, temperatury podłogi lub temperatury pomieszczenia z ograniczeniem temperatury podłogi.
Regulator temperatury do ogrzewania elektrycznego_2026 Regulator temperatury 2026 do wszelkich urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. Rekomendowany do sterowania ogrzewaniem podłogowym. Regulator posiada innowacyjny moduł optymalizacji krzywej grzania zapewniający komfort oraz oszczędność energii.
Regulator temperatury do ogrzewania elektrycznego 2026txrx Bezprzewodowy regulator temperatury 2026TXRX do wszelkich urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. Regulator posiada innowacyjny moduł Optymalizacja krzywej grzania zapewniający komfort oraz oszczędności energii.
Regulator temperatury do ogrzewania elektrycznego 2026txrxg Bezprzewodowy regulator temperatury 2026TXRXG do wszelkich urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. Regulator posiada innowacyjny moduł Optymalizacja krzywej grzania zapewniający komfort oraz oszczędności energii.
Regulator temperatury do ogrzewania elektrycznego 2006 Regulator temperatury 2006 do wszelkich urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych oraz innych elementów instalacji grzewczej. Uniwersalny regulator temperatury, stosowany do regulacji pracy kotła c.o. i innych elementów instalacji grzewczej. Steruje urządzeniami elektrycznymi, ogrzewaniem podłogowym i klimatyzacją.
Regulator temperatury do ogrzewania elektrycznego 2006txrx Bezprzewodowy regulator temperatury 2006TXRX do wszelkich urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. Uniwersalny regulator temperatury, stosowany do regulacji pracy kotła c.o. i innych elementów instalacji grzewczej. Steruje urządzeniami elektrycznymi, ogrzewaniem podłogowym i klimatyzacją.
Regulator temperatury do ogrzewania elektrycznego 2006txrxg Bezprzewodowy regulator temperatury 2006TXRXG do wszelkich urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. Uniwersalny regulator temperatury, stosowany do regulacji pracy kotła c.o. i innych elementów instalacji grzewczej. Steruje urządzeniami elektrycznymi, ogrzewaniem podłogowym i klimatyzacją.
Regulator temperatury do ogrzewania elektrycznego 3000 Regulator temperatury 3000 stosowany jest do sterowania pracą kotła c.u. lub urządzeń elektrycznych. Steruje ogrzewaniem podłogowym na podstawie wskazań czujnika powietrznego i podłogowego.
Regulator temperatury do ogrzewania elektrycznego 506 Regulator temperatury 506 do regulacji pracy mat elektrycznych w łazienkach lub pomieszczeniach mieszkalnych (przekaźnik 16A). Wykonanie podtynkowe. Steruje źródłem ciepła na podstawie wskazań 2 czujników temperatury. Możliwość manualnej nastawy 2 poziomów temperatury. Funkcja wyłączenia regulatora po sezonie.

Kontakt w sprawie produktów:P.H.P.U. AS
tel. (65) 571 15 16
(65) 573 85 39
www: euroster.pl
mail: euroster@euroster.com.plZobacz więcej treści z działu: ogrzewanie podłogowe
Zobacz więcej treści z działu: instalacje grzewcze

REKLAMA


PARTNERZY

GlenDimplex   logo Daikin Junkers BuderusHewalex nVent     Galmet     EsbeRoth Polska    Schiedel   Pipelife     Kospel    NTS Energy Stiebel Eltron Radox Radiators Ferdom Instal-Projekt logo Wilo   De Dietrich ZĘBIEC   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS Metalbet    REGULUS-system Imers   Intersoft   Grupa Armatura FENIXLindab Akra    Immergas

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Aplikacja mobilna Dimplex
Aplikacja mobilna Dimplex
DHW 400+ pompa ciepła do c.w.u. z regulacją cyfrową Dimplex
DHW 400+ pompa ciepła do c.w.u. z regulacją cyfrową Dimplex
Duża pompa ciepła - System M
Duża pompa ciepła - System M
Nagroda German Design Award 2018 dla pompy ciepla Dimplex
Nagroda German Design Award 2018 dla pompy ciepla Dimplex

GORĄCE TEMATY


REKLAMA


PORADNIK

NASZE SERWISY