Klienci VENTIA z wizytą w fabryce KOMFOVENT


data aktualizacji: 09-10-2019, 05:20

Pod koniec września, VENTIA jako wyłączny dystrybutor Komfovent w Polsce zaprosiła swoich Klientów na wyjazd na Litwę. Projektanci oraz przedstawiciele firm wykonawczych HVAC zwiedzili fabrykę Komfovent, w której mieli okazję zobaczyć m.in. w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną, laboratoria czy stanowiska kontroli jakości. To co istotne, fabryka podczas wizyty gości z Polski nie wstrzymała produkcji, więc klienci na własne oczy mogli zobaczyć jak wygląda kompletny proces produkcyjny central wentylacyjnych Komfovent.

Klienci VENTIA z wizytą w fabryce KOMFOVENT

Wizyta w fabryce to tylko jeden z punktów programu wycieczki – po za tym, klienci zwiedzili starówkę w Wilnie, Zamek w Trokach, mieli okazję spróbować Litewskich specjałów w najlepszych restauracjach oraz bawić się w jednym z najlepszych wileńskich klubów.


Komfovent to jeden z liderów branży HVAC w Europie. Posiada jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie Środkowo-wschodniej koło Wilna na Litwie. Firma posiada ponad 20 letnie  doświadczenie w projektowaniu i produkcji central wentylacyjnych. Rocznie fabryki Komfovent produkują pona 20  000 urządzeń, co oznacza, że do tej pory na rynku zostało zainstalowanych kilkaset tysięcy urządzeń. Dzięki  własnym laboratoriom oraz wysokim nakładom na badania i rozwój, firma wypracowała szereg unikalnych  rozwiązań konstrukcyjnych, a produkty Komfovent wyróżniają się na rynku nie tylko wysoką jakością  oraz  parametrami technicznymi, ale również zaawansowaną automatyką plug&play, szerokim zakresem wydajności oraz innowacyjnością i energooszczędnością. Firma przywiązuje dużą wagę do niezawodności oraz trwałości  urządzeń, dlatego każda centrala wentylacyjna przechodzi kilku etapowy proces kontroli jakości przed wysłaniem do odbiorcy.

Kontakt w sprawie produktów:Ventia Sp. z o.o.
tel. (+48 22) 841 11 65
www: www.ventia.pl
mail: info@ventia.plZobacz więcej treści z działu: wieści z branży
Zobacz więcej treści z działu: aktualności

PARTNERZY

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Aplikacja mobilna Dimplex
Aplikacja mobilna Dimplex
DHW 400+ pompa ciepła do c.w.u. z regulacją cyfrową Dimplex
DHW 400+ pompa ciepła do c.w.u. z regulacją cyfrową Dimplex
Duża pompa ciepła - System M
Duża pompa ciepła - System M
Nagroda German Design Award 2018 dla pompy ciepla Dimplex
Nagroda German Design Award 2018 dla pompy ciepla Dimplex

GORĄCE TEMATY

PORADNIK

NASZE SERWISY