Nowy system VRV na czynnik R-32 od DAIKIN


data aktualizacji: 13-02-2020, 06:12

W dniach 5-7 lutego na konferencji w Kopenhadze firma Daikin po raz pierwszy zaprezentowała systemy VRV na czynnik R-32. W wydarzeniu wzięło udział ponad 500 gości z całej Europy. Daikin przedstawiła najważniejsze postępy, które zostały poczynione dla obniżenia działania systemów freonowych na środowisko – firma dąży do celu neutralności CO2 do 2050 roku. W trakcie wydarzenia zaprezentowano gamę nowych produktów i inicjatyw, między innymi system mini VRV 5 oraz schemat L∞P by Daikin.

Nowy system VRV na czynnik R-32 od DAIKIN

W ramach prelekcji, warsztatów i wystaw pod nazwą "Wspólne tworzenie zrównoważonej przyszłości" przedstawiono produkty i usługi, które wspomagają redukcję emisji CO2 i unikanie wyczerpywania zasobów naturalnych. Wśród innowacji przedstawiono system VRV 5 o wskaźniku niższym o ponad 71% w porównaniu z serią na czynnik R410A, L∞P by Daikin (czynnik pozostaje w zamkniętym obiegu bez konieczności utylizacji) oraz nowoczesne sterowniki Daikin Cloud.


Zaprezentowano również narzędzia do serwisu na obiektach, oprogramowania wspierającego projektowanie i uproszczeń oferowanych przed dedykowany portal klienta – partnerzy biznesowi otrzymują od Daikin pełne wsparcie.


Konferencja odbyła się w Kopenhadze, ponieważ w 2014 roku została nagrodzona tytułem "Zielonej stolicy Europy". Spotkanie w ramach koncepcji "Green Experience" odbyło się bez użycia papieru, a uczestnicy korzystali z lokalnego transportu publicznego oraz lokalnej żywności. Firma Daikin skompensowała emisję CO2 spowodowaną przyjazdem i wyjazdem uczestników spotkania, co zaskutkowało neutralnością w kwestii emisji. Datki na cele rekompensat płyną do Radżastanu w Indiach, by wspomóc farmerów, którzy swoimi działaniami redukują emisję CO2 i tworzą nowe miejsca pracy.


Program konferencji zakończył się częścią kulturalną.


Więcej informacji na stronie: www.daikin/eu/building-a-circular-economy lub www.daikin.eu/VRV5.

Kontakt w sprawie produktów:Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.
tel. (22) 319 90 00
www: www.daikin.pl
mail: office@daikin.plZobacz więcej treści z działu: wieści z branży
Zobacz więcej treści z działu: aktualności

PARTNERZY

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Bezfiltrowy odkurzacz centralny V MAX
Bezfiltrowy odkurzacz centralny V MAX
Odkurzacz centralny wodny AQUA IZZY 400
Odkurzacz centralny wodny AQUA IZZY 400
Odkurzacz wodny AQUA MATIC 550
Odkurzacz wodny AQUA MATIC 550
Odkurzacz centralny Aspilusa IZZY 50
Odkurzacz centralny Aspilusa IZZY 50

GORĄCE TEMATY

PORADNIK

NASZE SERWISY