REKLAMA


Vabo - Patron działu Kanalizacja i odwodnienia

Nowoczesny design i funkcjonalność - sprawdź nowe odpływy liniowe


data aktualizacji: 18-05-2020, 06:15

W nowocześnie aranżowanych łazienkach coraz większe znaczenie mają odpływy liniowe. Elegancja i nowoczesny design prysznica bez brodzika oraz wysoka estetyka to czynniki, przez które coraz częściej decydujemy się na zastosowanie odpływu liniowego w swojej łazience. Szeroki asortymement dostępny na rynku pozwala dobrać odpowiedni model do łazienki w każdym stylu. Marka JOMO zaprojektowała nowe urządzenia, które pozwalają na jeszcze lepsze dopasowanie do aranżacji. Dostępne modele mogą być subtelnym uzupełnieniem wnętrza lub efektowną, rzucającą się w oczy dekoracją.

Werit Jomo

 

Czym jest odpływ liniowy i dlaczego warto w niego zainwestować?

 

Zadaniem odpływu liniowego jest odprowadzanie wody. Montuje się go na poziomie posadzki, co pozwala uniknąć montażu brodzika – dzięki temu mamy większe możliwości w kwestii aranżacji łazienki. Odpływ liniowy jest idealnym rozwiązaniem do małej łazienki, bo zajmuje niewiele miejsca, ale jest też innowacyjną propozycją do nowoczesnych, stylowych łazienek. Co więcej, takie rozwiązanie jest komfortowe, bezpieczne i łatwe w utrzymaniu w czystości – wystarczy zdjąć kratkę, a syfon i rynienkę umyć.

 

Odpływy liniowe marki JOMO – doświadczenie, które procentuje

 

Rosnąca popularność odpływów liniowych sprawia, że na rynku pojawiają się nowe oferty od kolejnych producentów. Remont łazienki wiąże się z dużym nakładem finansowym, dlatego powinniśmy decydować się jedynie na pewne rozwiązania, które będą niezawodnie służyć przez wiele lat. Takie są produkty marki JOMO, wchodzącej w skład grupy Werit – niemieckiego producenta, który od wielu lat cieszy się pozytywnymi rekomendacjami. Ponad 100-letnie doświadczenie owocuje nowoczesnymi rozwiązaniami wykonanymi z wyjątkową starannością, bazującymi na przemyślanej technologii i designie.

 

Designerskie nowości dla wymagających

 

Wśród nowości JOMO na szczególną uwagę zasługują systemy odpływowe przyścienne EXCLUSIVE WALL i systemy odpływowe liniowe EXCLUSIVE. Obie propozycje są wyposażone w system CLEAR FLOW, dzięki któremu utrzymanie w czystości jest bezproblemowe. EXCLUSIVE WALL montuje się w ścianie na wysokości od 50 mm z możliwością regulacji. Podstawowy zestaw zawiera odpływ z maskownicą ze stali nierdzewnej oraz matę uszczelniającą. Standardowy zakres wymiarów to 650, 750 i 850 mm, ale istnieje możliwość zamówienia innych wymiarów. Innowacyjny wygląd maskownic idealnie wpisuje się w aranżację stylowych łazienek.


Odpływy liniowe EXCLUSIVE charakteryzują się funkcjonalnością i estetyką na najwyższym poziomie. Montuje się je na wysokości 65 mm z możliwością regulacji. Podstawowy wariant obejmuje matę izolacyjną, zatyczki nylonowe i plastikowy klucz do ściągania kratki. Odpływ ma również elegancki, antypoślizgowy panel. Dostępne są dwa warianty EXCLUSIVE 40 i 50, które różnią się parametrami.

Exclusive 40

fot.: EXCLUSIVE 40

EXCLUSIVE 40 ma przepustowość w przedziale 30-38 l/min, wysokość montażu od 50 mm, a zakres wymiarów to 650, 750, 850 mm. Natomiast przepustowość systemów EXCLUSIVE 50 wynosi 46 – 52 l/min, a wysokość montażu od 65 mm. Można wybrać również zakres wymiarów 650, 750, 850, 950 i 1050 mm. Obie propozycje mają maskownicę ze stali nierdzewnej o grubości 1,5 mm, matę uszczelniająca i syfon z suchym systemem CLEAR FLOW.
 

Kontakt w sprawie produktów:WERIT Polska Sp z o.o.
tel. +48 (0) 71 336-25-95
www: werit.eu/pl/
mail: werit@werit.plZobacz więcej treści z działu: kanalizacja i odwodnienia
Zobacz więcej treści z działu: instalacje sanitarne

PARTNERZY

Geberit     KOLO   logo VABO   Werit Ferdom     Akra Pipelife   Eko-Bio Grupa ArmaturaSanSwiss       Nibco Invena     logo Wilo Intersoft     CED'OR    SFA Poland Sp. z o.o.   Setma UponorRoth Polska

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Bezfiltrowy odkurzacz centralny V MAX
Bezfiltrowy odkurzacz centralny V MAX
Odkurzacz centralny wodny AQUA IZZY 400
Odkurzacz centralny wodny AQUA IZZY 400
Odkurzacz wodny AQUA MATIC 550
Odkurzacz wodny AQUA MATIC 550
Odkurzacz centralny Aspilusa IZZY 50
Odkurzacz centralny Aspilusa IZZY 50

GORĄCE TEMATY

PORADNIK

NASZE SERWISY