Nowy napęd D+H ze statuetką TopBuilder


data aktualizacji: 23-03-2020, 11:15

Co roku redakcja miesięcznika „Builder” wraz z Radą Naukową wybiera najwyższej jakości rozwiązania, zrealizowane projekty architektoniczne, usługi i innowacyjne produkty. Nagrodą jest TopBuilder – jedna z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży budowlanej. W tym roku jedną z nagród otrzymał napęd okienny BDT-Advanced firmy D+H.

Nagroda TopBuilder


Wyniki konkursu TopBuilder są odzwierciedleniem dynamicznego rozwoju i trendów nowoczesnego budownictwa w Polsce oraz pokazują dokonania na tym polu wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów, projektantów, deweloperów i wykonawców oraz dostawców rozwiązań. Wśród Laureatów znaleźli się w tym roku aktywni inwestorzy, rzetelni generalni wykonawcy, innowacyjni producenci oraz uznani architekci.

 

Innowacyjny napęd

 

BDT-Advanced został wyróżniony w kategorii nowość i innowacyjność. Urządzenie dostępne od 2019 roku powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz rozwinięcie funkcji napędu BDT. Mikrowentylację zastąpiono uchyleniem skrzydła z możliwością otwierania go na zewnątrz. Napęd działa w połączeniu z okuciem activPilot Ergo firmy Winkhaus. Funkcjami można sterować za pomocą dotykowego panelu, pilota lub aplikacji. Ważną funkcją jest dodatkowe zabezpieczenie przed otwarciem okna na oścież – konieczność odblokowania za pomocą specjalnego kluczyka. Napęd BDT-Advanced jest przeznaczony do okien plastikowych, aluminiowych i drewnianych.

Napęd do okna


Wyróżnienie w konkursie Builder to niewątpliwie dowód na to, że rola automatyki okiennej wzrasta, nie tylko ze względu na bezpieczeństwo pożarowe, ale i naturalną wentylację.

Kontakt w sprawie produktów:D+H Polska Sp. z o.o.
tel. +48 71/323 52 50
www: www.dhpolska.pl
mail: dh-polska@dh-partner.comZobacz więcej treści z działu: wieści z branży
Zobacz więcej treści z działu: aktualności

PARTNERZY

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Bezfiltrowy odkurzacz centralny V MAX
Bezfiltrowy odkurzacz centralny V MAX
Odkurzacz centralny wodny AQUA IZZY 400
Odkurzacz centralny wodny AQUA IZZY 400
Odkurzacz wodny AQUA MATIC 550
Odkurzacz wodny AQUA MATIC 550
Odkurzacz centralny Aspilusa IZZY 50
Odkurzacz centralny Aspilusa IZZY 50

GORĄCE TEMATY

PORADNIK

NASZE SERWISY