Nowy napęd D+H ze statuetką TopBuilder


data aktualizacji: 23-03-2020, 11:15

Co roku redakcja miesięcznika „Builder” wraz z Radą Naukową wybiera najwyższej jakości rozwiązania, zrealizowane projekty architektoniczne, usługi i innowacyjne produkty. Nagrodą jest TopBuilder – jedna z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży budowlanej. W tym roku jedną z nagród otrzymał napęd okienny BDT-Advanced firmy D+H.

Nagroda TopBuilder


Wyniki konkursu TopBuilder są odzwierciedleniem dynamicznego rozwoju i trendów nowoczesnego budownictwa w Polsce oraz pokazują dokonania na tym polu wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów, projektantów, deweloperów i wykonawców oraz dostawców rozwiązań. Wśród Laureatów znaleźli się w tym roku aktywni inwestorzy, rzetelni generalni wykonawcy, innowacyjni producenci oraz uznani architekci.

 

Innowacyjny napęd

 

BDT-Advanced został wyróżniony w kategorii nowość i innowacyjność. Urządzenie dostępne od 2019 roku powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz rozwinięcie funkcji napędu BDT. Mikrowentylację zastąpiono uchyleniem skrzydła z możliwością otwierania go na zewnątrz. Napęd działa w połączeniu z okuciem activPilot Ergo firmy Winkhaus. Funkcjami można sterować za pomocą dotykowego panelu, pilota lub aplikacji. Ważną funkcją jest dodatkowe zabezpieczenie przed otwarciem okna na oścież – konieczność odblokowania za pomocą specjalnego kluczyka. Napęd BDT-Advanced jest przeznaczony do okien plastikowych, aluminiowych i drewnianych.

Napęd do okna


Wyróżnienie w konkursie Builder to niewątpliwie dowód na to, że rola automatyki okiennej wzrasta, nie tylko ze względu na bezpieczeństwo pożarowe, ale i naturalną wentylację.

Kontakt w sprawie produktów:D+H Polska Sp. z o.o.
tel. +48 71/323 52 50
www: www.dhpolska.pl
mail: dh-polska@dh-partner.comZobacz więcej treści z działu: wieści z branży
Zobacz więcej treści z działu: aktualności

PARTNERZY

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Rejestrator czasu pracy ASA1222G
Rejestrator czasu pracy ASA1222G
Kamera termowizyjna TPC-SD8621
Kamera termowizyjna TPC-SD8621
Czytnik zbliżeniowy z kwaiaturą ASI1201E ASI1201E-D
Czytnik zbliżeniowy z kwaiaturą ASI1201E ASI1201E-D
Kamera termowizyjna TPC-PT8420B-B
Kamera termowizyjna TPC-PT8420B-B

GORĄCE TEMATY

PORADNIK

NASZE SERWISY