Seria DECO firmy Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.


data aktualizacji: 25-09-2017, 05:13

Seria podtynkowa DECO jest perfekcyjnym dopełnieniem nowoczesnego wnętrza. Modna forma, wysoka jakość wykonania oraz bardzo szeroka oferta mechanizmów osprzętu elektroinstalacyjnego - oprócz gniazd i łączników obejmująca również elektroniczne regulatory oświetlenia i temperatury, czujniki ruchu i sterowniki roletowe, a nawet gniazda odkurzacza centralnego, to tylko niektóre z zalet serii.

 

DECO efekt szkła - eksluzywny połysk

DECO to seria modułowa, w której finalny wygląd produktu w dużej mierze jest uzależniony od wyboru ramki. Jedną z najważniejszych grup produktów w ramach serii DECO są ramki z efektem szkła, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych frontu i spodu. Bogaty wybór kolorów daje możliwość tworzenia ciekawych kombinacji kolorystycznych z mechanizmami gniazd i łączników. W zależności od wybranej kolorystyki, ramki z efektem szkła delikatnie błyszczą, dodając wnętrzu elegancji lub, niczym biżuteria, skupiają na sobie uwagę. Tak jak wszystkie ramki serii, występują w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej.

 

DECO efekt szkła

 

DECO Art - radość tworzenia

Z myślą o osobach, które lubią oryginalne, nieszablonowe rozwiązania, firma Karlik Elektrotechnik przygotowała specjalne rozwiązanie, jakim są ramki uniwersalne z efektem szkła, transparentne DECO Art, do wyboru ze spodem białym lub czarnym, dostępne w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej. Ramki DECO Art dają możliwość indywidualnego dostosowania ich wyglądu do wystroju wnętrza. W tym celu należy włożyć pomiędzy transparentną część ramki i spód odpowiednio docięty, dodatkowy element w postaci np. pokolorowanej kartki papieru (zalecana grubość 80g/m2) lub innego materiału o grubości do 0,1mm.

 

DECO Art

 

Można również skorzystać z gotowych tekstur, dostępnych w postaci szablonów dla ramek od pojedynczych do pięciokrotnych, do samodzielnego wydrukowania i wycięcia, zamieszczonych na stronie internetowej www.karlik.pl w zakładce DO POBRANIA.

 

DECO drewno - efektowna natura

Niezależnie od rodzaju, drewno nadaje wnętrzu ciepła. Amatorzy drewnianych detali mogą zastosować w swoim wnętrzu ramki wykonane z drewna naturalnego. Dostępne są do wyboru ramki wykonane z 3 rodzajów drewna: orzech, mahoń i dąb. Tak jak wszystkie ramki serii, występują od pojedynczej do pięciokrotnej. Uzupełnieniem oferty są ramki z efektem drewna w kolorze wenge, które prezentują się najlepiej z mechanizmami DECO w kolorach: srebrny metalik, grafitowy oraz czarny mat.

 

DECO Drewno

 

DECO tworzywo - w neutralnej odsłonie

Podstawową propozycją w ramach serii DECO są ramki uniwersalne z tworzywa, tak jak wszystkie ramki DECO, możliwe do montażu w poziomie i w pionie, występujące w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej. Warianty kolorystyczne ramek tj. biały, beżowy, srebrny metalik, złoty metalik, brązowy metalik, grafitowy i czarny mat odpowiadają kolorystyce mechanizmów, ale stwarzają również możliwość tworzenia kombinacji kolorystycznych mechanizmów z ramką. Niezobowiązujące kolory oraz nieograniczone możliwości tworzenia własnych zestawień kolorystycznych są powodem nieustającej popularności ramek uniwersalnych z tworzywa.
 

DECO tworzywo

 

DECO Pastel Matt - siła delikatności

Serię uzupełniają modne odcienie matowych pasteli. Subtelne kolory ramek stanowią unikalną dekorację wnętrza. W połączeniu z białymi mechanizmami DECO odzwierciedlają najnowsze trendy w wyposażeniu wnętrz, w których kolor dodatków tj. biały i pastelowe, matowe kolory tj. pudrowy róż, miętowy czy czekoladowy pełnią kluczową rolę.

Ramki DECO Pastel Matt są produktami na zamówienie. Występują w 12 kolorach: pudrowy róż, liliowy, lawendowy, kanarkowy, orzech ziemny, brzoskwiniowy, miętowy, lodowy błękit, lazurowy, czekoladowy, wrzosowy i szmaragdowy.
 

Karlik Pastel Matt

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.karlik.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących kolorystyki, danych technicznych i cen wszystkich produktów serii DECO oraz do zapoznania się z pełną ofertą firmy Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. 

Kontakt w sprawie produktów:

Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o.
ul. Wrzesińska 29
Nekla 62-330
tel. +48 61 437 34 00
fax. +48 61 437 34 04
www: www.karlik.pl
mail: karlik@karlik.plpoczytaj o Karlik Elektrotechnik w portalu
zobacz wszystkie zdjęcia w galerii Karlik Elektrotechnik

osprzęt elektroinstalacyjny » gniazda » łączniki » systemy podtynkowe i modułowe » systemy hermetyczne » obudowy i rozdzielnice niskonapięciowe » puszki » wtyczki » złączki » gniazda pojedyncze i podwójne » łączniki pojedyncze i podwójne » łączniki schodowe » regulatory oświetlenia » sterowniki roletowe » łączniki hotelowe » gniazda abonenckie RTV i RTV-SAT » gniazda antenowe TV i SAT » gniazda telefoniczne i komputerowe » gniazda multimedialne » gniazda bryzgoszczelne IP44

Zobacz więcej treści z działu: gniazda wtyczki włączniki
Zobacz więcej treści z działu: instalacje elektryczne

PARTNERZY

Karlik   Legrand Hager     Ospel     nVent Werit Dahua   Solsum KOS   Pawbol ECO MAX  Ideal TS    Apator STERR Elektra Intersoft

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Klimatyzator ścienny NEBULA BLACK MIRROR (R410A)
Klimatyzator ścienny NEBULA BLACK MIRROR (R410A)
Klimatyzator ścienny FLARE (R32)
Klimatyzator ścienny FLARE (R32)
Klimatyzator ścienny FLEXIS (R32)
Klimatyzator ścienny FLEXIS (R32)
Centrala wentylacyjna VENTUS
Centrala wentylacyjna VENTUS

GORĄCE TEMATY

PORADNIK

NASZE SERWISY