Naturalna wentylacja w najlepszej cenie


data aktualizacji: 23-10-2017, 10:06

D+H Polska wprowadzając do oferty napęd okienny w cenie 205 zł rozpoczyna akcję promującą naturalną wentylację. VCD 203/250-Set, bo o nim mowa, może być stosowany we wszystkich systemach stolarki okiennej. Poza bardzo atrakcyjną ceną, firma zapewnia 5-letnią gwarancję na napęd. Te cechy w połączeniu z niemiecką jakością tworzą kombinację trudną do przebicia.
 


VCD 205/230-Set to napęd łańcuchowy przeznaczony do naturalnej wentylacji, czyli umożliwiający zautomatyzowane otwieranie i zamykanie okien w budynku. Stosuje się go zarówno w oknach pionowych , jak i połaciowych oraz w klapach przewietrzających. Długość wysuwu łańcucha może być dostosowana do potrzeb danego użytkownika, podobnie jak funkcje samego napędu, np. otwieranie i zamykanie okien w zależności od sygnałów wysyłanych przez czujkę wiatru/deszczu.
 

Napęd do okien aluminiowych, PVC i drewnianych


Napęd jest kompatybilny z popularnymi systemami okiennymi – można go montować w oknach aluminiowych, PVC i drewnianych. Szeroka gama konsol mocujących ułatwia instalację napędu w różnych rodzajach stolarki okiennej. Na każdym oknie można zsynchronizować maksymalnie do dwóch napędów. VCD 203/250-Set to także niewielki pobór prądu, bardzo cicha praca oraz funkcja czynnego i biernego zabezpieczenia krawędzi podczas zamykania.


Napęd łańcuchowy VCD 203/250-Set do naturalnej wentylacji


Kolorystyczne dopasowanie


Siłowniki można lakierować na dowolny kolor, również spoza palety RAL. Oznacza to, że napęd może mieć zarówno jednolity kolor, np. czarny, jak i odwzorowujący strukturę wybranego gatunku drewna, idealnie dopasowany do okien drewnianych.

Wymiary VCD 203/250-Set w mm


 
Doskonałe parametry techniczne, możliwość lakierowania, 5-letnia gwarancja i w końcu – bardzo korzystna cena siłownika, pozwalają na projektowanie systemu naturalnej wentylacji w sposób ekonomiczny, ale bez ustępstw w zakresie jakości. Więcej informacji na temat nowego napędu VCD 203/250-Set można uzyskać u przedstawicieli handlowych D+H Polska.
 
Dane techniczne napędu VCD 203/250-Set:

 • Zasilanie 24 VDC ±20 %, 0,35 A
 • Siła pchająca 200 N
 • Siła ciągnąca 150 N (siła wyłącznika bezpieczeństwa)
 • Siła blokująca: 2000 N
 • Prędkość otwierania: 6,0 mm/s
 • Prędkość zamykania: 6,0 mm/s
 • Stopień ochrony: IP 30
 • Zakres temperatur: od 0 do +60°C
 • Przewód 2,5 m PVC
 • Napęd: łańcuch
 • Obudowa: odlew ze stopu cynkowego

Wykres siły ściskającej dla napędu VCD 203/250-Set

Kontakt w sprawie produktów:

D+H Polska Sp. z o.o.
ul. Polanowicka Północna 8
Wrocław 51-180
tel. +48 71/323 52 50
fax. +48 71/ 323 52 40
www: www.dhpolska.pl
mail: dh-polska@dh-partner.compoczytaj o D+H Polska w portalu
zobacz wszystkie zdjęcia w galerii D+H Polska

systemy oddymiania » systemy sygnalizacji pożarowej » systemy zamknięć przeciwpożarowych  » systemy naturalnej wentylacji » napędy do stolarki okiennej i drzwiowej » oddymianie szybów windowych » serwis i konserwacja instalacji przeciwpożarowych

Zobacz więcej treści z działu: urządzenia wentylacyjne
Zobacz więcej treści z działu: wentylacja i klimatyzacja

PARTNERZY

logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji Daikin     Ventec VTS    Rosenberg Klima   Schiedel  Iglotech  Iglotech ecoplastol       Uniwersal     Winterwarm Klimor   Klima-Therm ProventGlobal-Tech Flop System Sp. z o.o.    Lindab    Dimplex    Metalplast    Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors     Kaisai

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Rozdzielacz typ SN-RZP 1
Rozdzielacz typ SN-RZP 1
Rozdzielacz typ N-RZP 1
Rozdzielacz typ N-RZP 1
Odpowietrznik mechaniczny z pokrętłem
Odpowietrznik mechaniczny z pokrętłem
Odpowietrznik mechaniczny z pokrętłem metalowym
Odpowietrznik mechaniczny z pokrętłem metalowym

GORĄCE TEMATY

PORADNIK

NASZE SERWISY