REKLAMA
REKLAMA
APA - patron działu inteligenty budynek

Inteligentny Termostat i Zawór Netatmo


data aktualizacji: 25-01-2021, 13:10

Ogrzewanie na miarę naszych potrzeb to przede wszystkim inteligentne rozwiązania pozwalające na indywidualne dopasowanie oraz zdalne zarządzanie. Sterowanie temperaturą, zanim wstaniemy z łóżka lub też z dowolnego miejsca na świecie stanie się standardem, jeśli skorzystamy z możliwości, jakie daje nam system Netatmo.

Ogrzewanie dopasowane do naszego stylu życia to nie tylko wygoda i pewność, że zawsze będziemy dobrze czuć się w naszym domu, ale również kontrola zużycia energii. Indywidualny harmonogram ogrzewania zapewnia ogrzewanie na miarę aktualnych potrzeb. Bez strat energii, gdy nie ma nas w domu. Bez marnowania ciepła, gdy tego nie potrzebujemy. Comiesięczny raport zużycia energii pomaga aktywnie monitorować wydatki, by zapewnić optymalne oszczędności.

 

Oszczędne ogrzewanie, pełen komfort

 

Inteligentna funkcja samodzielnej regulacji (Auto-Adapt) Termostatu Netatmo opiera się na danych o naszym domu. Uwzględniając izolację termiczną budynku oraz aktualną temperaturę na zewnątrz, może zaprogramować czas uruchomienia ogrzewania. Pomaga to uzyskać żądaną temperaturę we właściwym czasie.


Kolejny udogodnieniem jest funkcja samodzielnej konserwacji (Auto-Care). Termostat Netatmo powiadomi nas o niskim poziomie naładowania baterii lub też o niewłaściwym działaniu instalacji grzewczej.


Zdalna sterowanie oraz dedykowana aplikacja ułatwiają zarządzanie ogrzewaniem, wystarczy zadać pytanie na głos lub je napisać. Powiedz: „Siri, ustaw temperaturę w łazience na 20°C” i ciesz się komfortem we własnym domu.

 

 

Jeszcze większa oszczędność energii?

 

Uzupełniając instalację o inteligentne głowice termostatyczne z możliwością sterowania zdalnego wszystkimi grzejnikami, zyskujemy kolejne oszczędności. Indywidualnie zaplanowane ogrzewanie pomieszczeń pomoże racjonalnie korzystać z ciepła i dopasuje temperaturę w zależności od przeznaczenia danego pomieszczenia.


Starter Pack to inteligentna głowica termostatyczna, która zapewni kontrolę temperatury w mieszkaniu z ogrzewaniem komunalnym.

Harmonogram ogrzewania poszczególnych pomieszczeń zostanie dostosowany do naszych przyzwyczajeń oraz trybu życia. Mieszkanie będzie ogrzewane tylko wtedy i tam, gdzie jest to potrzebne. Dostępne tryby pozwalają wybrać optymalny zakres pracy instalacji i oszczędzać energię, gdy tylko jest to możliwe. Co więcej, inteligentna głowica termostatyczna wykrywa otwarte okno i wyłącza ogrzewanie w pomieszczeniu, aby zapobiec marnowaniu energii. Wykorzystuje także analizę środowiska pomieszczenia w czasie rzeczywistym, dzięki czemu dostosowuje ogrzewanie w zależności od nasłonecznienia i wykorzystania pomieszczenia. Użytkownik może jednak według własnych potrzeb ręcznie podnieść temperaturę.

Inteligentny termostat lub zestaw do komunalnego ogrzewania można wzbogacić o dodatkowe inteligentne głowice termostatyczne i zyskać w ten sposób kontrolę nad każdym grzejnikiem z osobna.

 

Elegancki wygląd

 

Prosta budowa zapewnia elegancki wygląd, który sprawdzi się w każdym wnętrzu. Co więcej, wygląd termostatu i głowicy można zmienić za pomocą jednej z czterech kolorowych nakładek samoprzylepnych dostępnych w zestawie. Czytelny wyświetlacz pokazuje temperaturę w pomieszczeniu w czasie rzeczywistym. Urządzenia oferuja również ręczną regulację temperatury. Netatmo oferuje ponadczasowy, minimalistyczny design.

Kontakt w sprawie produktów:Legrand Polska Sp. z o.o.
tel. (22) 549 23 30
www: www.legrand.pl www.legrandwdomu.pl
mail: info@legrand.com.plZobacz więcej treści z działu: inteligentny budynek
Zobacz więcej treści z działu: instalacje elektryczne

REKLAMA


PARTNERZY

Karlik   Legrand Hager     Ospel    GDE Apator  nVent Werit Dahua   Solsum W2  FENIX Intersoft Fibaro  Elektra   Pawbol Laskomex

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Włoskie wymienniki skręcane AV i lutowane ABR oraz podstacje sieci ciepłowniczych i chłodniczych - Termoleader
Włoskie wymienniki skręcane AV i lutowane ABR oraz podstacje sieci ciepłowniczych i chłodniczych - Termoleader
Zbiorniki Lapesa
Zbiorniki Lapesa
Pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej Edel w systemie Woda-Woda
Pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej Edel w systemie Woda-Woda
ADISA - hiszpańskie kotły gazowe dużych mocy
ADISA - hiszpańskie kotły gazowe dużych mocy

GORĄCE TEMATY


REKLAMA


PORADNIK

NASZE SERWISY