REKLAMA
REKLAMA

Nowa kamera termowizyjna testo 883 - profesjonalne wsparcie dla audytorów energetycznych


data aktualizacji: 22-01-2021, 11:35

Kamera termowizyjna testo 883 to nowość w ofercie Testo — eksperta w zakresie technologii pomiarowej. Urządzenie dedykowane jest dla audytorów energetycznych i pomaga w tworzeniu profesjonalnych raportów pomiarowych, ułatwiając codzienną pracę przy oszczędzaniu kosztów ogrzewania i energii. Obraz generowany przez testo 883 cechuje się najwyższą jakością.

Kamera termowizyjna testo 883 dla audytorów energetycznychTo jest czas na wsparcie dla Ciebie

 

Korzystanie z doradztwa energetycznego jest zjawiskiem dość popularnym wśród właścicieli domów oraz firm budowlanych. Pozwala ono na utrzymanie, a czasem nawet zwiększenie wartości danej inwestycji. Jest to ogromna odpowiedzialność, w której liczy się każdy szczegół. Za sprawą oprogramowania testo IRSoft możliwe jest szybsze niż kiedykolwiek tworzenie profesjonalnych raportów pomiarowych, spełniających wymagania zarówno wykonawcy, jak i klientów.Najlepsza jakość obrazu


Kamera termowizyjna testo 883 oferuje rozdzielczość 320 x 240 pikseli, która może być rozszerzona do 640 x 480 pikseli z technologią SuperResolution. Dodatkowo, czułość termiczna <40 mK sprawia, że widoczne są nawet najmniejsze różnice temperatur. Ręczne ustawianie ostrości gwarantuje użytkownikom pełną kontrolę nad obrazem termowizyjnym.

Kamera termowizyjna testo 883 dla audytorów energetycznych
 

Najszybsza droga do tworzenia imponujących raportów pomiarowych


Samo posiadanie dobrej kamery termowizyjnej nie jest wystarczającym narzędziem pracy. Równie ważne okazuje się wydajne oprogramowanie pozwalające na szybką i łatwą analizę obrazów termowizyjnych oraz dokumentowanie wyników w formie raportu. Bezpłatne oprogramowanie testo IRSoft zostało stworzone właśnie w tym celu. Umożliwia kompleksową analizę obrazów termowizyjnych i ich dokumentowanie w przejrzystych profesjonalnych raportach.


Automatyczna regulacja skali

 

W termografii budynku zdarzają się typowe wyzwania, jak chociażby fakt, że obrazy termowizyjne tego samego obiektu będą się różnić w zależności od temperatury wewnętrznej i zewnętrznej. Rozwiązaniem tego problemu jest technologia testo ScaleAssist, która automatycznie dostosowuje skalę kamery termowizyjnej do optymalnego ustawienia po wprowadzeniu temperatury wewnętrznej i zewnętrznej. Użytkownik zyskuje na tym podwójnie — obiektywizm przy porównaniu obrazów termowizyjnych i optymalny kontrast. Wszelkie elementy, które przeszkadzają lub są nieistotne, są automatycznie wygaszane, co zapobiega błędnym interpretacjom, a wady konstrukcyjne są wyświetlane tylko wtedy, gdy rzeczywiście istnieją.

Kamera termowizyjna testo 883 dla audytorów energetycznychZobacz, aby zrozumieć


Kamera termowizyjna testo 883 wizualizuje na obrazie termowizyjnym ryzyko wystąpienia pleśni za pomocą kolorów sygnalizacji świetlnej. Umożliwia bezprzewodowy transfer danych pomiarowych takich jak temperatura i wilgotność powietrza w pomieszczeniach z opcjonalnego termohigrometru testo 605i do kamery termowizyjnej testo 883. Dzięki temu istnieje możliwość zaoferowania inwestorowi kompetentnego i precyzyjnego wykrywania ryzyka wystąpienia pleśni, zapobiegania kosztownym uszkodzeniom materiału budowlanego i ochrony zdrowia mieszkańców. Dzięki aplikacji testo Thermography App wyniki pomiarowe są przesyłane do smartfona / tabletu — a klienci mogą obserwować je dokładnie tak samo, jak osoba wykonująca pomiar.

Kamera termowizyjna testo 883 dla audytorów energetycznychKamera termowizyjna testo 883 jest dostępna również w zestawie z teleobiektywem, dodatkowym akumulatorem i stacją ładującą.

Sprawdź na: www.testo.com.pl

Kontakt w sprawie produktów:Testo Sp. z o.o.
tel. (22) 863 74 01
www: www.testo.com.pl
mail: testo@testo.com.plZobacz więcej treści z działu: aparatura pomiarowa
Zobacz więcej treści z działu: instalacje elektryczne

REKLAMA


PARTNERZY

Karlik   Legrand Hager     Ospel    GDE Apator  nVent Werit Dahua   Solsum W2  FENIX Intersoft Fibaro  Elektra   Pawbol Laskomex

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Włoskie wymienniki skręcane AV i lutowane ABR oraz podstacje sieci ciepłowniczych i chłodniczych - Termoleader
Włoskie wymienniki skręcane AV i lutowane ABR oraz podstacje sieci ciepłowniczych i chłodniczych - Termoleader
Zbiorniki Lapesa
Zbiorniki Lapesa
Pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej Edel w systemie Woda-Woda
Pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej Edel w systemie Woda-Woda
ADISA - hiszpańskie kotły gazowe dużych mocy
ADISA - hiszpańskie kotły gazowe dużych mocy

GORĄCE TEMATY


REKLAMA


PORADNIK

NASZE SERWISY