REKLAMA
REKLAMA
Karlik - patron działu Gniazda, wtyczki, włączniki

Platforma merXu - sprawdź ofertę w kategorii gniazda i włączniki


data aktualizacji: 16-02-2021, 13:10

Platforma merXu obecnie działa w Polsce, Czechach, na Słowacji, Litwie i w Estonii i jest dostępna w lokalnych wersjach językowych oraz po angielsku. Można na niej znaleźć produkty z kategorii przemysłowych i okołobudowlanych, takich jak bezpieczeństwo, budownictwo, chemia i metalurgia, elektrotechnika i oświetlenie, maszyny i motoryzacja, narzędzia, ogrzewanie i hydraulika, a także wyposażenie biur i przedsiębiorstw.

 

Do korzystania z platformy wymagana jest bezpłatna rejestracja na www.merxu.com/pl/. Oferta merXu skierowana jest przede wszystkim do producentów, hurtowników i dystrybutorów, jak również do generalnych wykonawców i podwykonawców. Prosty i przejrzysty interfejs pomaga w poruszaniu się po stronie, dokonywania zakupów, licytowania cen i porównywania oferty. Użytkownik może korzystać także z szeregu funkcjonalności dostosowanych do specyfiki rynku B2B. Poniżej prezentujemy jedną z kategorii z platformy.


Przeczytaj więcej o >> Merxu

 

Gniazdka i włączniki na merXu

 

Gniazdo pojedyncze z uziemieniem 2P+Z, klapka biała, bez przesłon z oferty marki KARLIK oferowane jest przez El-Skład Sp.J. W.Pałajski M.Migatulski. To gniazdo może być stosowane wszędzie tam, gdzie jest wysoki poziom zapylenia i wilgoci, również w przemyśle.  Przeznaczone jest do instalacji natynkowej na zewnątrz lub w pomieszczeniach wilgotnych typu garaże, piwnice, pomieszczenia gospodarcze itp. Możliwość zamówienia od 10 do 10 000 sztuk. Wysyłka z Polski do Czech, Estonii, Litwy, Polski, Słowacji. Sprawdź >> aktualną cenę.

Gniazdo pojedyncze z uziemieniem natynkowe

Kolejnym przykładem jest gniazdo podwójne do ramki z uziemieniem 2x(2P+Z) z oferty KARLIK, seria MINI. Produkty z serii MINI łączą nowoczesne wzornictwo z wyjątkowymi proporcjami. Jak sama nazwa wskazuje, charakteryzują się one najmniejszym dostępnym na rynku rozmiarem. Polski dostawca oferuje wysłkę do Czech, Estonii, Litwy, Polski, Słowacji. Zobacz >> warunki zakupu.

Gniazdo podwójne do ramki z uziemieniem

KARLIK JUNIOR to kolejna propozycja od polskiego dostawcy. Model potrójny z uziemieniem 3x(2P+Z) posiada stopień ochrony IP 54, przystosowane jest do prądu znamionowego 16 A i napięcia znamionowego 250 V~. Posiada podłączenie na zaciski śrubowe. Serii JUNIOR daje pewność montażu i bezpieczeństwo użytkowania. Zapoznaj się >> z najnowszą ofertą.

Gniazdo potrójne

Oprócz typowych włączników i gniazd na platformie znajdziemy także modele antenowe jak na przykład gniazdo antenowe RTV końcowe, bez ramki, z serii KOS 66 w kolorze aluminium. Produkt oferowany jest przez
Elektro Omega s.a. na terenie naszego kraju.

Gniazdo antenowe

W ofercie gniazd głośnikowych znajdziemy m.in. model KOS 66 -  pojedyncze, stereofoniczne, bez ramki gniazdo w kolorze białym. Produkt pochodzi z oferty Elektro Omega s.a. i możliwa jest wysyłka w obrębie Polski.

Złote gniazdo komputerowe od Timex-Elektro sp. z o.o. sp.k. to przykład produktu z kategorii Gniazda teleinformatyczne. Timex-Elektro sp. z o.o. sp.k. wysyła gniazdo z Polski do Czech, Estonii, Litwy, Polski, Słowacji.

Gniazdo komputerowe

Sprawdź także inne kategorie >> merXu

Kontakt w sprawie produktów:merXu
tel.
www: merxu.com/pl/
mail: pomoc@merxu.comZobacz więcej treści z działu: gniazda wtyczki włączniki
Zobacz więcej treści z działu: instalacje elektryczne

REKLAMA


PARTNERZY

Karlik   Legrand Hager     Ospel    GDE Apator  nVent Werit Dahua   Solsum W2  FENIX Intersoft Fibaro  Elektra   Pawbol Laskomex

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

Włoskie wymienniki skręcane AV i lutowane ABR oraz podstacje sieci ciepłowniczych i chłodniczych - Termoleader
Włoskie wymienniki skręcane AV i lutowane ABR oraz podstacje sieci ciepłowniczych i chłodniczych - Termoleader
Zbiorniki Lapesa
Zbiorniki Lapesa
Pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej Edel w systemie Woda-Woda
Pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej Edel w systemie Woda-Woda
ADISA - hiszpańskie kotły gazowe dużych mocy
ADISA - hiszpańskie kotły gazowe dużych mocy

GORĄCE TEMATY


REKLAMA


PORADNIK

NASZE SERWISY